ICE ve iGB Affiliate’in “muhteşem” son Londra edisyonları için 76 ülkeden rekor sayıda 811 katılımcı bir araya geldi

ICE ve paralel kardeş ticaret fuarı iGB Affiliate, 76 ülkeden rekor sayıda 811 katılımcıyı sunarak ve ExCeL Londra’da neredeyse 60.000 m² net alanı kaplayarak Londra’ya muhteşem bir şekilde veda ediyor.

Uluslararası oyun kutlamalarına baktığımızda: Stuart Hunter, Genel Müdürgösteri organizatörü Clarion Gaming şunları söyledi: “2025’te Barselona’ya taşınmadan önce Londra’da gerçekleşecek olan ICE ve iGB Affiliate’in son sürümlerinin tüm ExCeL’i devralması tamamen uygun.”

“Oyun dünyasına bir bakış sunmak için sergi katında, tüm ExCeL toplantı odalarında, ana bulvarda ve ICC Capital Suite’teki mevcut alanın her milimetrekaresini kullanıyoruz.

“ICE/iGB Üyeliğine katılan binlerce küresel oyun profesyonelinin, dünyanın herhangi bir yerinde şimdiye kadar meydana gelen tüm yetki alanları ve sektörlerde sektörün en ilgi çekici ve kapsamlı temsiline katılacağına inanıyorum.”

“Bir kez daha gerçek anlamda küresel katılım, enerjinin harekete geçirilmesi, yeni fikirlerin çoğalması, yeni bağlantılar, birinci sınıf ağ oluşturma fırsatları ve elbette sektörün en önemli yenilikçileri ve tedarikçilerinin en iyi şekilde yoğunlaşmasını bekliyoruz.”

Şöyle devam etti: “ICE, tarihinin en büyüğü olacak ödüllü Tüketici Koruma Bölgesi, ICE Esports Arena, Uluslararası Casino Konferansı, Dünya Düzenleme Brifingi, Pitch ICE, Hızlı İleri ve Büyüyen Pazarlar Bölgesi gibi özellikleri bünyesinde barındırıyor. Yüksek Cadde Merkezi. iGB Affiliate’te iGB INTRODUCING, iGB ASCEND ve IGB Affiliate Ödülleri bulunmaktadır.

“Her iki serginin ziyaretçileri, ExCeL Londra’nın kapılarına girdikleri andan itibaren onlara ağ kurma ve dahil olma fırsatı veren dinamik bir etkinlik takvimine erişebilecek. Odak noktamız olağanüstü ICE ve iGB Affiliate sürümleri sunmaktır. Etkinliklerimizin profesyonel organizasyonu ve başarılarında bu kadar önemli bir rol oynadığı için ExCeL London’a teşekkür ederiz.”

6-8 Haziran ICE 2024’e nasıl kayıt olunur? Şubat, ExCeL Londra:

iGB Affiliate’e nasıl kayıt olunur, 6-9 Haziran Şubat, ExCeL Londra:

ICE VOX, 5 – 8 Şubat tarihleri ​​arasında ExCeL Londra’da gerçekleşecek: /ice-vox

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir