Rank Group güçlü sonuçlardan memnun ve İngiltere’nin büyümesi konusunda iyimserliğini koruyor

Sıralama grubu En son ara sonuçlarını yayınladı ve 31 Aralık 2023’e kadar olan altı aydaki ilerlemesinin ayrıntılarını açıkladı. Şirket, dönemi 2023/24’ün ilk yarısı olarak adlandırdı ve sonuçlar bunu gösteriyor net oyun gelirinde artış (NGR) yıllık bazda. Rank Group, finansal verilere ek olarak önemli pazarlardaki 2024 beklentilerinin ayrıntılarını da yayınladı.

Büyük Britanya’ya odaklanarak, John O’ReillyŞirketin CEO’su, anlaşmanın yapıldığını açıkladı Yaklaşan mevzuat değişikliklerinin desteğiyle, daha fazla büyüme için iyi bir konumdayız Ülkedeki perakende kumar sektörü içinde. Şirkete göre değişikliklerin bu yıl, muhtemelen yaz aylarında yürürlüğe girmesi bekleniyor. “Bu reformlar bunu yapmamızı sağlayacak kadar yakın zamanda gelemez” Müşterilerimizin beklentilerini daha iyi karşılamak için tekliflerimizi modernleştiriyoruz“O’Reilly ekledi.

“Birleşik Krallık Hükümeti’nin planladığı araziye dayalı düzenleyici reformun sunduğu fırsatları en üst düzeye çıkarmak için iyi bir konumdayız ve bunun 2024 yazında ikincil mevzuatın kabul edilmesiyle gerçekleşeceğini umuyoruz.

John O’Reilly, Rank Group’un genel müdürü

Geçen yıl, Kumar Hukuku İnceleme Teknik Raporu yayınlandı ve ülke çapında kumar endüstrisini temelden dönüştürmesi beklenen bir dizi öneri içeriyor. Önerilen değişiklikler arasında, bunlarla sınırlı olmamak üzere, çevrimiçi slotlara sınırlama getirilmesi, B ve C oyun makinelerinin oranındaki değişiklikler ve uygun fiyat testlerinin uygulamaya konması yer alıyor.

Ancak şu ana kadar hükümet değişikliklerin uygulanması için bir son tarih belirlemediPaydaşlarla belirli konularda istişareler halen devam etmektedir. Sonuçta, Kumar Yasası 2005’in gözden geçirilmesi, ülkedeki yasaların dijital çağa uyarlanmasını sağlamayı amaçlıyor.

Şirket zorluklara rağmen güçlü sonuçlar elde ediyor

Finansal sonuçlara gelince, Rank Group şunu yayınladı: 362,6 milyon pound 2023/24’ün ilk yarısında NGR’de (460 milyon dolar) artış yaşandı. Bir yıl önce aynı dönemde bildirilen 338,9 milyon pound (430 milyon $) ile karşılaştırıldığında bu rakam %7’lik bir artışı temsil ediyor. Ayrıca Rank Group, son işlem dönemine ilişkin faaliyet kârının şu şekilde olduğunu doğruladı: 16,2 milyon pound (20,6 milyon dolar).

Ekonomik ortam zorlu olmaya devam etse de geleceğe olumlu bakıyoruz ve LFL’nin 30 Haziran 2024’te sona eren mali yıla ilişkin faaliyet kârının beklentilerimizle uyumlu olmasını bekliyoruz.

The Rank Group tarafından yayınlanan bir bildiriyi okudu

Şirket ekonomik ortamın zorlu olmaya devam ettiğini kabul etse de durum hâlâ böyle Gelecekteki gelişmeler konusunda iyimser. Rank Group, 30 Haziran 2024’te sona eren yıl için gelecek mali sonuçlarını beklediğini söyledi orijinal beklentileriyle tutarlı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir