Thunderkick ortaklığının İngiliz başarısı hakkında “şüphe yok”

Resim: Shutterstock

Betway İsveçli bir slot sağlayıcıyla içerik ortaklığı sağladıktan sonra Birleşik Krallık’taki içerik teklifini güçlendirdi gök gürültüsü.

İşbirliği, Thunderkick’in Betway’in çevrimiçi kumarhanesinde çeşitli içerikler barındırarak İngiltere pazarındaki oyunlarının daha fazla görünürlüğünü kazanmasını sağlayacak.

Fredrik EkholmThunderkick Satış Müdürü şunları söyledi: “Betway, Birleşik Krallık pazarındaki en tanınmış casinolardan biri ve harika oyunlarımızı platformlarında canlı olarak yayınlamaktan mutluluk duyuyoruz.

“Oyunlarımızı keşfetmek isteyen devasa bir oyuncu tabanı ve Betway’in faaliyet gösterdiği diğer birçok pazarla, bunun başarılı bir ortaklık ve İngiltere pazarı ve ötesi için büyüme stratejimizde önemli bir itici güç olacağından eminiz.”

Thunderkick’in Betway’in İngiltere’deki oyuncularına sunduğu iGaming teklifi Midas Golden Touch, Pink Elephants 2 ve Sword of Khans gibi slotları içeriyor. Ek oyunların “kısa süre içinde” yayına girmesi bekleniyor.

Thunderkick, küresel erişimini genişletmek için son haftalarda bir dizi genişleme çalışması gerçekleştirdi; Romanya’daki oyunculara ulaşmak için Skywind Group ile ortaklık kurarken aynı zamanda Ontario pazarına girişini geçici bir lisansla kutluyor.

Anthony WerkmanBetway CEO’su şunları ekledi: “Yenilikçi ve çeşitli olağanüstü oyun portföyüyle Thunderkick’i Birleşik Krallık’taki Betway’de ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.

“Platformlarımızda en eğlenceli oyun içeriğini sunmaya kararlıyız ve Thunderkick’in tekliflerini Birleşik Krallık portföyümüze eklemek şüphesiz müşterilerimiz tarafından çok beğenilecektir.”

Svante Sahlström, Thunderkick’in “önemli büyümesine ve başarısına” katkıda bulunmak üzere CCO pozisyonunu devraldığında, slot sağlayıcı bu son gelişmelerden bazılarını denetlemek için bir liderlik değişikliği yaşadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir